Благодійний турнір з волейболу серед дорослих «Кубок Шегинівського сільського голови 2022»

Незважаючи на нелегкі часи в країні молодь Шегинівської громади продовжує займатися улюбленою справою, вдосконалюючи свої рухові вміння і навички в іграх з волейболу, завдячуючи нашим Героям сьогодення – Збройним Силам України. Задля їхньої підтримки і морального духу незламності 27 листопада у спортивному залі Гусаківського НВК відбувся Благодійний турнір з волейболу «Кубок Шегинівського сільського голови 2022» на підтримку Збройних Сил України.
У волейбольних баталіях взяли участь чотири волейбольні команди із сіл Баличі, Гусаків, Буців та Шегині.
Змагання проводилися за круговою системою. Кожна команда мала змогу випробувати на міць всіх суперників. Боротьба за перемогу точилась у завзятих та напружених поєдинках за кожне здобуте очко. Однак, рівних в очних протистояннях не знайшлося господарям змагань, команді села Гусаків, які у трьох турах здобули впевнені перемоги. Друге місце сенсаційно обігравши в очній дуелі більш досвічених граців з Шегинь, вибороли юні хлопці з села Буців, четверте місце за командою з села Баличі.

По завершенню змагань відбулась церемонія нагородження, на якій команда – переможець та призери були нагородженні кубком, почесними грамотами та медалями. Свою нагороду, як кращий гравець турніру отримав Заболітний Віталій - гравець команди с. Гусаків. Нагородження проводили секретар Шегинівської сільської ради Галун Іван Васильович та методист відділу ОКТМС Калита Віталій Богданович, які подякували усім учасникам за участь, побажали здоров’я, успіхів у житті та на спортивній ниві. Впродовж турніру зібрали 5000 гривень благодійних внесків. Всі зібрані кошти будуть передані на ЗСУ.